Pronájmy 2022

Pronájmy 2022

Je leden 2022 a my se po několika letech rozhodli, že nastal čas oprášit tento web, vyměnit fotky, vyhlásit termíny a rozvinout transparent ”Vítáme vás v Kondrači”.

Jedna fotka dokáže víc než odstavce textu, proto jsme do jednotlivých sekcí doplnili spousty fotek, které podtrhují to, co na naší chalupě a blízkém okolí máme rádi. Téměř všechna zachycená místa se nachází v okruhu 30 km od Kondrače, takže se na ně dá snadno dojít, dojet na kole nebo přiblížit autem. Ať je to ještě ČR nebo už Rakousko. Novohradsko to jsou pro nás kopce za chalupou vpravo a rovina směrem na Třeboň vlevo. Na kole s dětmi nebo na pohodu se vyráží doleva, najezdit výškové metry opačným směrem. Jsou to také rybníky, lesy bez velkého hemžení výletníků, louky a pastviny s kravkami, plantáže borůvek a plné nůše hub, když to vypukne. Vzhledem k počtu lidí v okolí je jen tak nikdo nevysbírá. A do prvního lesa je to ze zahrady 10 metrů.

I zázemí chalupy s kapacitou +- 14 lidí průběžně vylepšujeme. V poslední době přibyla lednice s XXL kapacitou, izolace do jedné z ložnic, aby tam v létě nebylo vedro a v zimě neutíkalo teplo. Nově máme venkovní polohovatelný basketový koš, který doplnil již tradiční sportovní zázemí badmintonového kurtu a trampolíny na zahradě. Již pár let nám dělá radost pec na pizzu, díky které si můžeme připomenout naší milovanou Itálii vždy, když na ní dostaneme chuť. A jak se jednou pec roztopí, tak to lítá. Když v létě přijdou chladnější dny, zatáhne se plachta na verandě a pak se tam dá sedět dlouho do noci.

V sekci Rezervace vyhlašujeme omezený počet termínů, které jsme se v létě rozhodli nabídnout našim hostům. Jestli jste v tomhle kraji ještě nebyli a nevyzkoušeli si udělat vlastní pizzu podle prověřeného receptu, dorazte. Recept pro vás máme. Těšíme se na vás!

 

Fotogalerie

Zahrada - Chalupa Novohradsko
Ložnice I.
Zahrada
Zahrada - Chalupa Novohradsko
Obývací pokoj s kachlovými kamny
Zahrada - Chalupa Novohradsko
Zahrada - Chalupa Novohradsko
Ložnice I.
Zahrada - Chalupa Novohradsko
Houby za chalupou
Dary zahrady
Bylinky a levandule
Hortenzie
Dům a zahrada
Trampolína
Pizza v peci
Pizza domácí